top of page
muhurr.jpg

 

Bismillâhi'r-Rahmâni'r-Rahîm / بِسْــــــــــــــــــمِ اﷲِالرَّحْمَنِ اارَّحِيم

MÂ ŞÂALLÂHU LÂ KUVVETEİLLÂBİLLÂH
 

Osmanlı Şeyhi, Evliyalar Sultanı SEYH MEVLANA MUHAMMED NAZIM ADiL EL-HAKKANi ER-RABBANi HAZRETLERi...( k.s ) SUBHÂNIM ALLÂH, SULTÂNIM ALLÂH, NEBÎM MUHAMMED ALEYHİ'S-SELÂM...LÂ ĞÂLİBE İLLÂLLÂH
 

Şeyh Muhammed Nazım Kıbrısi el-Hakkani Mührü :
 

Bu mührün yazılımı melekler tarafından yazılıp verildiği söylenmiştir. Bu mührün bir çok faydası var. Bu mührü taşıyan her türlü kazadan beladan bütün kötülüklerden korunur. Koruma altına girer. Bu mührü üzerinde taşıyana Allah'ın izniyle hiç bir şey olmaz. Cin musallat olmaz. Bereket içinde çok güçlü bir tılsımdır.


Mührün Hikayesi :
 

Şeyh Nazım Kıbrısi hazretlerinin Hocası Abdullah Dağıstan'ı hazretleri

Bir gece odasında uyurken yanında küçük bir masa vardı. Kendisine melekler konuşuyor rabbin senden hoşnuttur. Sana bir sır veriyorum bu sırrı kime verirsen dağıtırsan onlar koruma altında olacak İki melek yeşil kalemle bu mührü yazdı. Sonra gökyüzüne çıkmış. Büyük şeyh uyandığında kağıdı yanında buldu. Mühürde Hz Mehdi'nin yedi vezirleri vardır. Büyük şeyh efendi bu mührü Şeyh Nazım Kıbrısi Hz.lerine teslim etmiştir.


Mührün Okunuşu :
 

Bismillaahirrahmaanirrahim,

La ilâhe illallah Muhamedurresulullah sallalahu aleyhi ve sellem ve ala alihi ve sahbihi ve sellem,ya rahman, ya rahiym, ya müstaîn billahi, ya muhammed sallallahu

aleyhi vesellem, ya ebubekir, ya ömer, ya osman, ya ali, ya hasan, ya Hüseyin, ya halim ya Allah, vela havle vela kuvvete illa billahil aliyyil aziym.Sehametul Ferdani, Yusuf es-Siddiyk, Abdurrauful Yemani, Imamul Arifin Emanul Hak, Lisanil Mütekellimin Avnullahis Sehavi, Arifittayyarel Ma'rufi bimilhan, Burhanel Kermai Eavsul En'am (Bunlar Mehdi a.s 'in 7 vezirleri),ya sahibuz-Zaman Muhammed Mehdi.

Şeyh Muhammed Nazım Kıbrısi El-Hakkani Hz.’lerinin Mührü :besmele kelimeyi tevhid peygamberimiz s.a.v. dört halife iki torun ve havgale zikrinden sonra mehdi a.s. ve yedi yardımcısının ismi yer alıyor.

Mührü kopyalamanızda, yazdırmanızda, eve asmanızda yada üzerinizde kurallarına riayet ederek taşımanızda (helaya girerken çıkarmak gibi) bi sakınca yoktur.
 

MEHDİ Yİ BEKLEYENLERİN ÜZERİNDE TASIMASI GEREKEN HİCAB :

Bu üzerinde dua yazılan hicab her mehdi bekleyeninin üzerinde bulundurması elzemdir. Üzerinde 
Mehdi aleyhisselam ve vezirlerinin ismi yazar.


Mehdi Aleyhisselam ve Vezirleri:
 

1. Sehametul Ferdani (k.s.)

2. Yusuf es-Siddiyk (k.s.)

3. Abdurrauful Yemani (k.s.)

4. Imamul Arifin Emanul Hak (k.s.)

5. Lisanil Mütekellimin Avnullahis Sehavi (k.s.)

6. Arifittayyarel Ma'rufi bimillah (k.s.)

7. Burhanel Kermai Gavsul En'am (k.s.)

 

 

 

 

 

bottom of page